Rollupy Warszawa — zainwestuj w nowoczesny system nośnika informacji! W naszym asortymencie dostępne są rozmaite wzory rollupów o wielu kolorach. Lekka konstrukcja, która nie zawiera zbyt wiele miejsca jest powszechnie znana w naszym kraju. Chętnie korzysta z niej coraz więcej osób i wykorzystuje rollupy podczas przemówień, prezentacji czy wystaw — rollupy producent.

Na każdy z naszych produktów wystawiamy gwarancję, która obowiązuje do 12 miesięcy od dnia jej zakupu — szkodę można zgłosić do naszego biura telefonicznie bądź za pomocą dołączonego formularza.

maszty flagowe Wszystkie oferowane przez nas flagi reklamowe podlegają zwrotom w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru — zwrot nie dotyczy flag przenośnych, stworzonych według indywidualnego projektu klienta. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby! — Czeka na Ciebie atrakcyjny rabat!

Zapewniamy profesjonalne pranie flag z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów, które nie wybielają nadruku, a wręcz pomagają zachować odpowiednią barwę — jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1600. Jesteś zainteresowany nasza ofertą? Nie czekaj zadzwoń i poznaj nasze flagi reklamowe Nasze maszty flagowe to produkty najwyższej jakości.